Willa Miejska LUX – nowe mieszkania w Gliwicach

Osiedle Willa Miejska LUX firmy Trojan to pełne zalet miejsce, gdzie warto zamieszkać. Jest to położony w spokojnej okolicy kompleks trzech budynków wielorodzinnych. Dwa z nich są już oddane do użytku i gotowe do oglądania oraz kupowania.

Willa Miejska LUX – mieszkania już czekają

Na osiedle Willa Miejska LUX składają się trzy budynki: A. B i C. Dwa pierwsze z nich – A i B – są już gotowe, a budynek C będzie ukończony już wkrótce. Osoby chcące kupić nowe mieszkanie w Gliwicach mogą już umawiać się na bezpłatną prezentację mieszkań. Wystarczy wcześniej zadzwonić i umówić się na termin w godz. 7-20.

Willa Miejska LUX – nowoczesne mieszkania Gliwice

Oferta mieszkań na osiedlu Willa Miejska LUX jest bardzo szeroka. Dla osób, które interesują nowe mieszkania w Gliwicach, do wyboru są mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe o metrażu od 37m2 do 92 m2. Lokale są oddawane do użytku w stanie deweloperskim. Dla wygody przyszłych mieszkańców deweloper oferuje indywidualne aranżacje oraz prace wykończeniowe.

Osiedle Willa Miejska LUX i jego zalety

Jeśli chodzi o nowe mieszkania Gliwice i osiedle Willa Miejska LUX to idealne miejsce z wielu powodów. Atutem jest zarówno jednorodzinna zabudowa w sąsiedztwie, jak i dobre skomunikowanie z centrum miasta.

Kupujący powinni docenić m.in. takie cechy osiedla jak:

  • mała gęstość zabudowy osiedla
  • ogrodzony teren
  • balkony dla każdego lokalu
  • dla mieszkań na parterze ogródki
  • komórki lokatorskie w podziemnej kondygnacji
  • parking naziemny (w budynku C hala garażowa)
  • dobrze rozwinięta infrastruktura w okolicy: komunikacja, zbiorowa, budynki użyteczności publicznej, centra handlowe, autostrada

Trojan Deweloper to firma z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, zdobywająca lury i nagrody na licznych konkursach branżowych.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *