Przeprowadzka na Śląsk. Gdzie warto zamieszkać?

W zależności od konkretnych wymagań metrażowych na Śląsku bez najmniejszego problemu znajdziemy szeroki wybór nowoczesnych mieszkań. Nowoczesnych, bo pochodzących z rynku pierwotnego. Jeśli chodzi o śląską aglomerację, mamy tu możliwość kupienia mieszkania w naprawdę przystępnej cenie. Możemy zamieszkać w Mikołowie, Gliwicach, Katowicach lub w Zabrzu, bo właśnie w tych miastach znajdują się doskonałe oferty cenionych deweloperów.

 

Ceny mieszkań w śląskich miastach

 

Porównując ceny metra kwadratowego mieszkania w powyższych miastach z cenami w innych regionach Polski, widać, że są one zdecydowanie niższe. Zależą oczywiście od konkretnej lokalizacji, wyposażenia mieszkania, ale też od dewelopera. Przyglądając się ofertom na pierwotnym rynku, widzimy, że zakup mieszkania w Zabrzu z uwagi na swoje atuty stanowi naprawdę rozsądnie podjętą decyzję. Co dokładnie możemy wybrać?

 

Mieszkania w Zabrzu w dobrej cenie

 

Opłacalny zakup mieszkania w Zabrzu może dotyczyć mieszkań w kilku kameralnych osiedlach. Dokładnie polecamy osiedle Słoneczne Wzgórze, Żyj Kolorowo oraz Arabella Dom. Już teraz można przyjrzeć się również kolejnej inwestycji mieszkaniowej, która jest w przygotowaniu. Jest to mianowicie czteropiętrowy budynek mieszkalny u zbiegu ulic Sienkiewicza i Jagiełły z 34 mieszkaniami 2, 3 oraz 4 pokojowymi. Największym atutem tej inwestycji jest dogodna lokalizacja, świetne skomunikowanie z DTŚ oraz autostradą A4.

2 komentarze

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *