Pomagamy znaleźć atrakcyjne mieszkanie w Zabrzu

Najważniejsze, że w Zabrzu nie mamy wysokich cen mieszkań. W każdym mieście tak samo, jak w przypadku innych produktów czy usług ceny na rynku są zróżnicowane. Zabrze na szczęście nie jest metropolią, choć pod wieloma względami nie odbiega jej atutom. Faktem jest jednak to, że cennik z uwagi na mniejsze miasto mamy tutaj mocno konkurencyjny. I dlatego też warto śledzić inwestycje, poczynania deweloperów i być na bieżąco z najświeższymi propozycjami.

Spokojne osiedle – elegancka architektura

Blisko centrum, a spokojnie. Ciche osiedle przy parku to świetna propozycja dewelopera dla rodzin z dziećmi. Na ulicy Majnusza w Zabrzu znajduje się nowoczesny kompleks mieszkalny. To 2 budynki z 5 kondygnacjami. Razem to aż 70 mieszkań o zróżnicowanym metrażu. Te nowe mieszkania w Zabrzu w dodatku w bardzo atrakcyjnej cenie posiadają wysoki standard. I uwaga, deweloper w razie takiej potrzeby pomaga aranżować wnętrza.

Fantastyczna lokalizacja – tego się szuka

Blisko kompleksu mieszkalnego znajduje się park im. Tadeusza Kościuszki. To ogromny atut nie bez znaczenia, bo większość z nas lubi obcować z naturą. O fantastycznej lokalizacji osiedla decyduje również dogodny dojazd do wszystkich rejonów miasta. Z osiedla wszędzie jest blisko. W zaledwie kilka minut dotrzeć można do dworca, szkoły, przychodni. Czyżby kolejna rewelacyjnie dobra propozycja wymarzonego M? Zdecydowanie tak i to w dobrej cenie.

2 komentarze

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *