Nowoczesny kompleks mieszkalny Żyj Kolorowo w Zabrzu

Szukamy sprawdzonych inwestorów, którzy mogą zagwarantować nam nowe mieszkania o najwyższych standardach użytkowych. Ponadto z dogodną lokalizacją oraz rozwiniętą infrastrukturą społeczną. Jeśli szukamy mieszkania w Zabrzu blisko centrum, osiedle Żyj Kolorowo z całą pewnością jest dobrym rozwiązaniem. Sprawdźmy, jak dokładnie wygląda ta oferta i dlaczego warto z niej skorzystać.

 

Blisko centrum, a jednak cicha okolica

 

Pomimo tego, że osiedle to jest zlokalizowane blisko centrum, znajduje się w bardzo cichej okolicy. To mieszkania w Zabrzu o zróżnicowanym metrażu dwu, trzy oraz czteropokojowe. Osiedle znajduje się przy ulicy Majnusza, gdzie infrastrukturze nie można zarzucić nic złego. W okolicy znajdują się przedszkola, szkoły, place zabaw, apteka, centra handlowe, przystanki autobusowy oraz tramwajowy.

 

Jakie wyposażenie mieszkań?

 

Mieszkania w kompleksie mieszkalnym Żyj Kolorowo oddawane są oczywiście w stanie deweloperskim. Posiadają wszelkie potrzebne instalacje. Na szczególną uwagę dzięki temu, że są to funkcjonalne mieszkania, zasługuje fakt wielu możliwości aranżacyjnych. To ponadto mieszkania o doskonałych walorach użytkowych. Również pod względem ekonomicznym są godne polecenia, gdyż budowane są przy użyciu innowacyjnych technologii i najnowocześniejszych materiałów budowlanych. To sprawdzona oferta dla rodzin z dziećmi, seniorów oraz singli. Mieszkania idealnie nadają się do zakupu pod wynajem.

2 komentarze

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *