Co ciekawego na rynku mieszkaniowym w Gliwicach?

Co ciekawego na rynku mieszkaniowym w Gliwicach?

 

W wielu miastach polski powstają kolejne ciekawe inwestycje, nad którymi naprawdę warto się bliżej zastanowić. Dzisiaj przenosimy się do Gliwic, gdzie powstało w niedawnym czasie nowoczesne osiedle, które już teraz czeka na nowych mieszańców.

Osiedle Willa Miejska LUX

Całość inwestycji to 2 budynki wielorodzinne, a w każdym z nich znajduje się po 16 mieszkań 2 i 3 pokojowych, których metraż waha się od 37 do 60 m2. Warto podkreślić, że każde mieszkanie może cieszyć się swoim balkonem, a te położone na parterze mają również własne ogródki, które można bez większych problemów samodzielnie zagospodarować wedle swoich pomysłów. Każdy z lokatorów ma swoją komórkę w piwnicy, gdzie może przechowywać niepotrzebne rzeczy. Za powstanie inwestycji odpowiedzialna jest firma Trojan.

Cały teren wokół budynków mieszkalnych będzie w niedługim czasie ogrodzony oraz zagospodarowany w nowe możliwości.

Co ruchem miejskim?

Ogólnie budynki mieszkalne położone są w bardzo cichej i spokojnej okolicy, która gwarantuje spokój. Cechuje ją przede wszystkim bardzo mała gęstość zabudowy, dzięki czemu nikt nie powinien się tutaj czuć przytłoczony. Dodatkowo lokalizacja jest bardzo dobra, gdyż do centrum Gliwic można się bardzo szybko dostać, jest dostępnych m.in. wiele połączeń autobusowych.

Jeśli planowałeś zakup mieszkania i szukasz w Gliwicach, to jak najbardziej warto przynajmniej się zorientować i dopytać co konkretnie jest w stanie Ci zaoferować deweloper.

2 komentarze

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *